Počet položek: 0 0,00 Kč

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Uvedené obchodní podmínky jsou platné pro nákup v internetovém obchodě www.truhlarskeveci.cz Provozovatelem je společnost Stanislav Koleňák, Hrubčická 500, Kralice na Hané,79812, IČO: 70481776, DIČ: CZ7806174464. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Dopravné a balné

Akce - dopravné zdrama při hodnotě zboží nad 2200 kč bez DPH

Vaši objednávku obvykle expedujeme následující pracovní den . Zboží  zasíláme formou dobírky přepravní službou DPD, nebo jinou vhodnou přepravou, dle objemu, délky a váhy zásilky.

Objednávku je také možno v pracovních dnech vyzvednout osobně v Kralicích na Hané po předchozí telef. dohodě bez nákladů na dopravné a balné po předchozí úhradě celé kupní ceny na náš účet 4142273379/0800. Jako variabilní symbol použijete číslo objednávky z potvrzovacího emailu,který Vám přijde po odeslání objednávky.


Pri objednávce s dopravou DPD k ceně zboží účtujeme dopravné a dobírečné 160 Kč vč DPH.  Po vyplnění Vaší objednávky od nás obdržíte e-mail s potvrzením o přijetí objednávky, nebo Vás v případě nejasností budeme kontaktovat. Také je možnost dohodnout platbu předem, převodem na náš účet. Poštovné a balné pro objednávky ze Slovenska nebo jiné země dohodneme individuálně. Při překročení váhy Vaší objednávky nad 30kg Vás budeme kontaktovat a dopravu dohodneme individuálně.

Akce - dopravné zdrama při hodnotě zboží nad 2200 kč bez DPH

Záruka na zboží a reklamace

Poskytujeme standartní podmínky záruky na zboží i vyřízení reklamací. Tyto podmínky jsou v souladu s platným obchodním a občanským zákoníkem. Na zboží poskytujeme záruku 2 roky ode dne dodání. Při reklamaci nám dodejte spolu se zbožím i kopii dokladu o koupi.

Odstoupení od kupní smlouvy

Zákazník má právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu. Pro vrácení zboží je nutné zaslat písemnou informaci o odstoupení od kupní smlouvy, doklad o zaplacení zboží a také nepoškozené zboží v původním obalu. Vše poslat na naši adresu. Budeme Vás kontaktovat po kontrole stavu vráceného zboží a dohodneme způsob vrácení kupní ceny zboží.

Registrace:

Po odeslání objednávky provede eShop automatickou registraci nového zákazníka a zašle přihlašovací údaje na uvedený email od Vás. Pokud o registraci k opakovanému nákupu nemáte zájem, zrušte ji písemně na kteam@email.cz.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace